צרו קשר לתכנון מסלול ללא עלות, וקבלו לילה חינם במלון!

  צרו קשר לתכנון מסלול ללא עלות, וקבלו לילה חינם במלון!

  מערות תאילנד

  תאילנד, המעוטרת במקדשים בגווני הזהב ובמקדשי הענק של בודהה, היא מדינה שהתברכה בחופים בתוליים, תרבות עשירה ואזרחים ידידותיים. משלימים את השילוב היפה של העבר וההווה, ניצבות  מערות תאילנד המפוארות הללו  , המוסיפות ליופיו של גן העדן האסייתי הזה. .

  9 מערות חובה לבקר בתאילנד

  חקור את 9  המערות העתיקות אך המפוארות הללו בתאילנד , ותראה את פאר היופי של הטבע החבוי הרחק מכל ההמולה.

  1. Tham Khao Luang

  בין החופים היפים והיופי הנופי, שוכנת מערת Tham Khao Luang שהיא אחת  המערות הטובות ביותר לביקור בתאילנד . ממש כמו מקדשי מערות רבים בארץ, באופן מיסטי גם מערה זו הוסבה למקדש על ידי המלך ראמה החמישי לכבוד קודמיו.

  זמנים:  7:00-19:00
  מיקום:  Thongchai, Mueang Phetchaburi District, Phetchaburi 76000, תאילנד

  2. מערת פראיה נחון

  במרחק של 45 דקות בלבד מדרום הואה הין, Phraya Nakhon היא אחת  המערות היפות ביותר בתאילנד . המערה נחה בתוך הפארק הלאומי קאו סאם רוט יוט, מוקפת בחופים חוליים לבנים, הרים מחוספסים ויערות ירוקים. למערה יש שני חדרים המאפשרים לאור השמש לזרום פנימה ואילו החדר הראשי מחסה את ביתן Kuha Karuhas שהוא מראה שצריך להוקיר.

  זמנים :  8:00-16:00
  מיקום:  אמפו סם רואי יוט, צ'אנג וואט פראצ'ואפ חירי חאן 77120, תאילנד

  3. מערת סוס מטורף

  עבור הג'אנקים ההרפתקנים, מערת הסוסים המטורפת היא המקום הטוב ביותר להתחיל את מסע המערות. מערה זו חסה על המאפיינים החיים של תצורות נטיפים וסטלגמיטים המשלימות את המגוון הרחב של החי והצומח. ניתן אימון מהיר לאחר טיול מודרך במערות.

  מיקום:  Ghargăur, מלטה

  4. Tham Lot

  גן עדן נוסף למחפשי הרפתקאות הוא מערת ת'אם לוד שנמצאת בקושי 40 דקות נסיעה מדרום לפאי בסאפונג. למערות הללו יש חשיבות ארכיאולוגית רבה עבור ארונות הקבורה מעץ הטיק שחצבו בני הלאווה, שמזכירים אלף שנים. ישנן שתי דרכים לחקור את המערה הדורשת עזרה של מדריך מומחה.

  מיקום:  Tham Lot, מחוז Pang Mapha, Mae Hong Son, תאילנד

  5. Tham Lum Khao Ngu Aka

  אחת ממערות תאילנד המדהימות   היא ביתו של עמוד המערות הגבוה בעולם המגיע לגובה של 200 רגל. מלבד הסביבה הכפרית של המערה, העמוד האדיר הזה מופיע כעוגב מגה-כנסייתי שיוצר מראה עוצר נשימה באמת.

  מיקום:  הפארק הלאומי לאם קלונג נגו, ת.ד. 4, Thong Pha Phum, קנצ'נבורי, תאילנד  6. מערת מיי לאנה

  משתרעת על פני אזור של 12 ק"מ באורך, מערת Mae Lana נחשבת למערות הניווט הארוכות ביותר בתאילנד. יש מערכת נהרות בתוך המערה שנדרש להיות מכוסה ברפסודות במבוק, ממש כמו המקומיים. בניגוד למערות אחרות, זו זקוקה למדריך מקצועי כדי לחקור את מעמקי המערה.

  מיקום:  מחוז Pang Ma Pha, מחוז Pang Ma Pha, מחוז Mae Hong Son

  7. מערת ויקינגים

  היופי של המערה הזו טמון באבני הגיר דמויות הברקת ובציורים היפים של ספינות ויקינגיות על הקירות. דבר מרתק נוסף במערה הוא שזוהי שטח הקינון של סוג מסוים של קן ציפורים המשמש כמרכיב במרק הסיני. הסירות מתקרבות למערה כדי לחזות וללכוד את היופי העתיק של האטרקציה המבודדת הזו.

  מיקום:  מערת הוויקינגים, Koh Phi Phi Ley,  או נאנג  , קראבי, תאילנד

  8. Phi Hua To Cave

  המכונה המקומית "מערת הרפאים בעלת הראש הגדול", המקום העתיק הזה הוא אחת מהמערות המפורסמות בקראבי. מערות הגיר הללו ממוקמות ממש קרוב לפארק הלאומי Than Bok Khorani, מוקפות ביערות מנגרובים, בעוד שחללי הפנים מעוטרים בציורים פרהיסטוריים.

  זמנים:  10:00-16:00
  מיקום:  Tham Pee Hua Toe, קראבי, תאילנד

  9. בקרו בצ'אנג דאו

  ממש בבידוד הים ניצבת  המערה העתיקה הזו בתאילנד  , המוקפת בלמעלה מ-100 מקדשים ומקדשים הפרוסים על פני אזור של 10 ק"מ לתוך רכס ההרים. מערות אלו הן גם אתר חובה עבור נשמות ההרפתקאות כדי לחקור את המערה על ידי טיול רגלי בשבילים הגסים של חומות אבן גיר.

  מיקום:  Wat Tham Chiang Dao, צ'אנג דאו, מחוז צ'יאנג דאו, צ'אנג מאי, תאילנד

  עכשיו, אם חופשה למדינת גן עדן זו בראשכם, אז בחרו מבין חבילות הטיולים הטובות ביותר בתאילנד עם TravelTriangle, ובלו כמה ימים בתוך תפארת הטבע הזו.