צרו קשר לתכנון מסלול ללא עלות, וקבלו לילה חינם במלון!

  צרו קשר לתכנון מסלול ללא עלות, וקבלו לילה חינם במלון!

  מזג האוויר בינואר בתאילנד

  source https://weather-and-climate.com/averages-Thailand-January/temperatures

  אנשים רבים תוהים מה הם תנאי מזג האוויר בינואר בתאילנד. האם החודש הזה זמן טוב לנסוע לתאילנד? כדי לענות על השאלה הזו יצרנו דף זה עם כל המידע שאתה צריך.

  איך מזג האוויר בתאילנד בחודש ינואר?

  מזג האוויר בתאילנד בינואר נע בין נעים למושלם בהתאם ליעד.

  בינואר יש טמפרטורות מקסימליות בשעות היום הנעות בין גבוהות בצ'אנג ראי עם 29°C (83°F) לטמפרטורות גבוהות מאוד ב-Nakhon Sawan עם 33°C (91°F). הטמפרטורות בלילה יורדות בדרך כלל ל-20 מעלות צלזיוס (67 מעלות צלזיוס) בנאקון סואן ול-13 מעלות צלזיוס (55 מעלות פרנהייט) בצ'אנג ראי. טמפרטורות לילה ויום אלו הן ממוצע וימים מסוימים עשויים להיות אפילו חמים יותר. אז תתכוננו והביאו בגדים קלים.

  כמות המשקעים נעה בין כמעט ללא משקעים ב-Mae Sariang עם 2 מ"מ (0.1 אינץ') גשם לגבעות ב- Narathiwat עם 103 מ"מ (4.1 אינץ') גשם. באופן כללי זהו גם חודש שטוף שמש עם ממוצע של 273 שעות שמש בבנגקוק במהלך כל החודש.

  אנו מזמינים אותך להסתכל במפה למטה כדי לגלות עוד על תנאי מזג האוויר השונים לכל מיקום בתאילנד.

  לאן ללכת בתאילנד בינואר

  מצא את תנאי מזג האוויר הממוצעים בינואר עבור היעדים הפופולריים ביותר בתאילנד במפה למטה. לחץ על נקודת יעד למידע מפורט יותר.

  יעדים פופולריים בתאילנד

  איך מזג האוויר בינואר עבור 5 היעדים הפופולריים ביותר בתאילנד?

  מזג אוויר ממוצע בבנגקוק

  בינואר בבנגקוק יש בדרך כלל טמפרטורות גבוהות מאוד עם טמפרטורות מקסימליות ביום סביב 33°C (91°F), טמפרטורות מינימליות בלילה סביב 23°C (73°F) וכמות גשמים חודשית נמוכהאז בממוצע התנאים מושלמים באותו חודש.

  מזג אוויר ממוצע בצ'אנג מאי

  בינואר בצ'אנג מאי יש בדרך כלל טמפרטורות גבוהות עם טמפרטורות מקסימליות ביום סביב 30°C (85°F), טמפרטורות מינימליות בלילה סביב 15°C (59°F) וכמות גשמים חודשית נמוכה. אז בממוצע התנאים מושלמים באותו חודש.

  מזג אוויר ממוצע בפאטונג ביץ'

  בינואר בחוף  פאטונג יש בדרך כלל טמפרטורות גבוהות מאוד עם טמפרטורות מקסימליות בשעות היום סביב 33°C (91°F), טמפרטורות מינימליות בלילה סביב 23°C (73°F) וכמות גשמים חודשית מתונה. אז בממוצע התנאים מושלמים באותו חודש.

  מזג אוויר ממוצע בהואה הין

  בינואר יש בהואה הין טמפרטורות גבוהות מאוד עם טמפרטורות מקסימליות ביום סביב 30°C (86°F), טמפרטורות מינימליות בלילה סביב 22°C (72°F) וכמות גשמים חודשית נמוכהאז בממוצע התנאים מושלמים באותו חודש.

  מזג אוויר ממוצע בפטאיה דרום

  בינואר בדרום פטאיה יש בדרך כלל טמפרטורות גבוהות מאוד עם טמפרטורות מקסימליות בשעות היום סביב 31°C (87°F), טמפרטורות מינימליות בלילה סביב 23°C (73°F) וכמות גשמים חודשית נמוכה. אז בממוצע התנאים מושלמים באותו חודש.

  האם ינואר הוא הזמן הטוב ביותר לנסוע לתאילנד?
  לדעתנו ינואר הוא אחד הזמנים הטובים ביותר לבקר בתאילנד עם מזג אוויר מושלם בדרך כלל בבנגקוק.
  בממוצע הזמן הטוב ביותר לביקור בתאילנד הוא בינואר, פברואר ודצמבר עם מזג אוויר מושלם בדרך כלל בבנגקוק. החודשים הגרועים ביותר הם אפריל, מאי, אוגוסט, ספטמבר ואוקטובר שיכולים להיות בהם תנאי מזג אוויר גרועים.
  מהי העיר החמה ביותר בינואר בתאילנד?
  Nakhon Sawan נמצאת בראש רשימת הערים החמות ביותר במסד הנתונים שלנו עם טמפרטורות מקסימליות ביום סביב 33°C (91°F) וטמפרטורת לילה מינימלית סביב 20°C (67°F).
  מהי העיר הקרה ביותר בינואר בתאילנד?
  העיר הקרה ביותר בינואר בתאילנד היא צ'אנג ראי כשאנחנו בודקים את מסד הנתונים שלנו. הטמפרטורות המקסימליות בשעות היום הן סביב 29°C (83°F) והטמפרטורות המינימליות בשעות הלילה נופלות סביב 13°C (55°F).
  כמה שמש יש בתאילנד בינואר?
  ינואר הוא בדרך כלל חודש שטוף שמש עם ממוצע של 273 שעות שמש בבנגקוק במהלך כל החודש.
  כמה חמים המים בינואר?
  טמפרטורת המים בממוצע היא כ-27 מעלות צלזיוס (81 מעלות פרנהייט) בפוקט החודש, טמפרטורה אידיאלית לשחייה ולהתקררות.