צרו קשר לתכנון מסלול ללא עלות, וקבלו לילה חינם במלון!

  צרו קשר לתכנון מסלול ללא עלות, וקבלו לילה חינם במלון!

  מזג אוויר במאי בתאילנד

  אנשים רבים תוהים מהם תנאי מזג האוויר בחודש מאי בתאילנד. האם החודש הזה זמן טוב לנסוע לתאילנד? כדי לענות על השאלה הזו יצרנו דף זה עם כל המידע שאתה צריך.

  איך מזג האוויר בתאילנד במאי?

  מזג האוויר בתאילנד בחודש מאי נע בין גרוע לנסבל בהתאם ליעד.

  בחודש מאי הטמפרטורות המקסימליות הממוצעות ביום גבוהות מאוד ונעות בין 32°C (90°F) בסונגקלה ל-36°C (97°F) בקנצ'נבורי. טמפרטורות הלילה בדרך כלל יורדות ל-26 מעלות צלזיוס בקנצ'נבורי ול-24 מעלות צלזיוס בסונגקלה. טמפרטורות לילה ויום אלו הן ממוצע וימים מסוימים עשויים להיות אפילו חמים יותר. אז תתכוננו והביאו בגדים קלים.

  המשקעים נעים בין גבוהים בהואה הין עם 111 מ"מ (4.4 אינץ') גשם לכבדים בראנונג עם 493 מ"מ (19 אינץ') גשם. באופן כללי זה גם שמשי בממוצע הזמן הטוב ביותר לבקר בתאילנד הוא בינואר, פברואר ודצמבר עם מזג אוויר מושלם בדרך כלל בבנגקוק. החודשים הגרועים ביותר הם אפריל, מאי, אוגוסט, ספטמבר ואוקטובר שיכולים להיות בהם תנאי מזג אוויר גרועים.
  אנו מזמינים אותך להסתכל במפה למטה כדי לגלות עוד על תנאי מזג האוויר השונים לכל מיקום בתאילנד.

  לאן ללכת בתאילנד בחודש מאי

  מצא את תנאי מזג האוויר הממוצעים בחודש מאי עבור היעדים הפופולריים ביותר בתאילנד במפה למטה. לחץ על נקודת יעד למידע מפורט יותר.

  יעדים פופולריים בתאילנד

  איך מזג האוויר במאי עבור 5 היעדים הפופולריים ביותר בתאילנד?

  מזג אוויר ממוצע בבנגקוק

  בחודש מאי יש בבנגקוק בדרך כלל טמפרטורות גבוהות מאוד עם טמפרטורות מקסימליות בשעות היום בסביבות 34°C (94°F), טמפרטורות מינימליות בלילה סביב 26°C (79°F) ומשקעים חודשיים כבדים. אז בממוצע התנאים גרועים באותו חודש.

  מזג אוויר ממוצע בצ'אנג מאי

  במאי יש בצ'אנג מאי בדרך כלל טמפרטורות גבוהות מאוד עם טמפרטורות מקסימליות בשעות היום סביב 34°C (93°F), טמפרטורות מינימליות בלילה סביב 24°C (75°F) וכמות גשמים חודשית גבוהה. אז בממוצע התנאים לא נעימים באותו חודש.

  מזג אוויר ממוצע בפאטונג ביץ'

  במאי בחוף פאטונג יש בדרך כלל טמפרטורות גבוהות מאוד עם טמפרטורות מקסימליות בשעות היום סביב 33°C (91°F), טמפרטורות מינימליות בלילה סביב 25°C (77°F) וגשם חודשי כבד. אז בממוצע התנאים גרועים באותו חודש.

  מזג אוויר ממוצע בהואה הין

  בחודש מאי יש בהואה הין טמפרטורות גבוהות מאוד עם טמפרטורות מקסימליות ביום סביב 34°C (93°F), טמפרטורות מינימליות בלילה סביב 26°C (79°F) וכמות גשמים חודשית גבוהה. אז בממוצע התנאים לא נעימים באותו חודש.

  מזג אוויר ממוצע בפטאיה דרום

  בחודש מאי יש בדרום פטאיה בדרך כלל טמפרטורות גבוהות מאוד עם טמפרטורות מקסימליות ביום סביב 33°C (91°F), טמפרטורות מינימליות בלילה סביב 26°C (80°F) וכמות גשמים חודשית גבוהה. אז בממוצע התנאים נסבלים באותו חודש.

  האם מאי הוא הזמן הטוב ביותר לנסוע לתאילנד?

  לדעתנו מאי הוא לא הזמן הטוב ביותר לבקר בתאילנד עם מזג אוויר גרוע בדרך כלל בבנגקוק.

  בממוצע הזמן הטוב ביותר לביקור בתאילנד הוא בינואר, פברואר ודצמבר עם מזג אוויר מושלם בדרך כלל בבנגקוק. החודשים הגרועים ביותר הם אפריל, מאי, אוגוסט, ספטמבר ואוקטובר שיכולים להיות בהם תנאי מזג אוויר גרועים.