צרו קשר לתכנון מסלול ללא עלות, וקבלו לילה חינם במלון!

  צרו קשר לתכנון מסלול ללא עלות, וקבלו לילה חינם במלון!

  מזג אוויר בנובמבר בתאילנד

  אנשים רבים תוהים מה הם תנאי מזג האוויר בנובמבר בתאילנד. האם החודש הזה זמן טוב לנסוע לתאילנד? כדי לענות על השאלה הזו יצרנו דף זה עם כל המידע שאתה צריך.

  איך מזג האוויר בתאילנד בנובמבר?

  מזג האוויר בתאילנד בנובמבר נע בין גרוע למושלם בהתאם ליעד.

  בנובמבר יש טמפרטורות מקסימליות בשעות היום הנעות בין גבוהות בסונגקלה עם 29°C (84°F) לטמפרטורות גבוהות מאוד באוטרדיט עם 33°C (91°F). טמפרטורות לילה ויום אלו הן ממוצע וימים מסוימים עשויים להיות אפילו חמים יותר. אז תתכוננו והביאו בגדים קלים.

  כמות המשקעים נעה בין כמות המשקעים הנמוכה ב-Sakon Nakhon עם 10 מ"מ (0.4 אינץ') לגשם כבד בסונגקלה עם 588 מ"מ (23 אינץ') גשם. באופן כללי זה גם חודש שטוף שמש עם ממוצע של 234 שעות שמש בבנגקוק במהלך כל החודש.

  אנו מזמינים אותך להסתכל במפה למטה כדי לגלות עוד על תנאי מזג האוויר השונים לכל מיקום בתאילנד.

  לאן ללכת בתאילנד בנובמבר

  מצא את תנאי מזג האוויר הממוצעים בנובמבר עבור היעדים הפופולריים ביותר בתאילנד במפה למטה. לחץ על נקודת יעד למידע מפורט יותר.

  יעדים פופולריים בתאילנד

  איך מזג האוויר בנובמבר עבור 5 היעדים הפופולריים ביותר בתאילנד?

  מזג אוויר ממוצע בבנגקוק

  בנובמבר בבנגקוק יש בדרך כלל טמפרטורות גבוהות מאוד עם טמפרטורות מקסימליות ביום סביב 32°C (90°F), טמפרטורות מינימליות בלילה סביב 24°C (75°F) וכמות גשמים חודשית מתונהאז בממוצע התנאים נעימים באותו חודש.

  מזג אוויר ממוצע בצ'אנג מאי

  בנובמבר בצ'אנג מאי יש בדרך כלל טמפרטורות גבוהות מאוד עם טמפרטורות מקסימליות בשעות היום סביב 30°C (86°F), טמפרטורות מינימליות בלילה סביב 19°C (66°F) וכמות גשמים חודשית מתונה. אז בממוצע התנאים נעימים באותו חודש.

  מזג אוויר ממוצע בפאטונג ביץ'

  בנובמבר בחוף פאטונג יש בדרך כלל טמפרטורות גבוהות מאוד עם טמפרטורות מקסימליות בשעות היום בסביבות 32°C (89°F), טמפרטורות מינימליות בלילה סביב 25°C (76°F) וגשם חודשי כבד. אז בממוצע התנאים לא נעימים באותו חודש.

  מזג אוויר ממוצע בהואה הין

  בנובמבר יש בהואה הין בדרך כלל טמפרטורות גבוהות מאוד עם טמפרטורות מקסימליות ביום סביב 30°C (86°F), טמפרטורות מינימליות בלילה סביב 24°C (75°F) וכמות גשמים חודשית גבוהה. אז בממוצע התנאים נסבלים באותו חודש.

  מזג אוויר ממוצע בפטאיה דרום

  בחודש נובמבר בדרום פטאיה יש בדרך כלל טמפרטורות גבוהות מאוד עם טמפרטורות מקסימליות בשעות היום בסביבות 31°C (87°F), טמפרטורות מינימליות בלילה סביב 24°C (75°F) וכמות גשמים חודשית מתונה. אז בממוצע התנאים נעימים באותו חודש.

  האם נובמבר הוא הזמן הטוב ביותר לנסוע לתאילנד?

  לדעתנו נובמבר הוא זמן טוב לבקר בתאילנד עם מזג אוויר נעים בדרך כלל בבנגקוק. עם זאת, תנאי מזג האוויר עשויים להשתנות בהתאם ליעד שלך.

  בממוצע הזמן הטוב ביותר לביקור בתאילנד הוא בינואר, פברואר ודצמבר עם מזג אוויר מושלם בדרך כלל בבנגקוק. החודשים הגרועים ביותר הם אפריל, מאי, אוגוסט, ספטמבר ואוקטובר שיכולים להיות בהם תנאי מזג אוויר גרועים.