צרו קשר לתכנון מסלול ללא עלות, וקבלו לילה חינם במלון!

  צרו קשר לתכנון מסלול ללא עלות, וקבלו לילה חינם במלון!

  כפרי אמנות ומלאכה בתאילנד: מסע קסום אל לב התרבות התאילנדית

  תאילנד, ארץ החיוכים, מציעה למבקרים בה חוויות מגוונות ומרתקות. מעבר לחופים המדהימים, האיים הקסומים והערים התוססות, ישנם כפרי אמנות ומלאכה המפוזרים ברחבי המדינה, המציעים הצצה נדירה אל תוך התרבות התאילנדית העשירה והמסורתית. כפרים אלו הם מקומות שבהם הזמן כאילו עמד מלכת, והאמנים המקומיים ממשיכים ליצור באהבה ובמסירות את המלאכות המסורתיות שעברו מדור לדור.

  בכפרי האמנות והמלאכה בתאילנד תוכלו למצוא מגוון רחב של יצירות אמנות, החל מקרמיקה, טקסטיל, תכשיטים ועד לפסלים מעץ ובמבוק. כל כפר מתמחה במלאכה ייחודית לו, והביקור בהם מאפשר למבקרים לחוות את תהליך היצירה מקרוב, ללמוד על הטכניקות המסורתיות ואף להשתתף בסדנאות יצירה.

  כפרי האמנות והמלאכה בצ'יאנג מאי

  צ'יאנג מאי, העיר הצפונית המפורסמת של תאילנד, היא ביתם של כמה מכפרי האמנות והמלאכה המרתקים ביותר במדינה. הכפרים הללו מציעים חוויות ייחודיות ומעשירות לכל המשפחה.

  כפר בוא סאנג (Bo Sang) – כפר המטריות

  בוא סאנג הוא כפר קטן ומקסים הממוקם כ-9 ק"מ מזרחית לצ'יאנג מאי. הכפר ידוע בעיקר בזכות המטריות הצבעוניות והמרהיבות המיוצרות בו. המטריות עשויות מנייר אורז ומעוטרות בעבודת יד בציורים מסורתיים. במהלך הביקור בכפר תוכלו לצפות באמנים המקומיים בעבודתם, ללמוד על תהליך הייצור ואף לנסות ליצור מטריה משלכם בסדנה מקומית.

  כפר סאנקאמפאנג (San Kamphaeng) – כפר הקרמיקה

  סאנקאמפאנג הוא כפר נוסף הממוקם בקרבת צ'יאנג מאי, והוא ידוע בזכות הקרמיקה היפהפייה המיוצרת בו. הכפר מציע למבקרים סיורים בבתי המלאכה המקומיים, שבהם ניתן לצפות באמנים יוצרים כלי קרמיקה בעבודת יד. בנוסף, תוכלו להשתתף בסדנאות יצירה וללמוד כיצד ליצור כלי קרמיקה בעצמכם.

  כפרי האמנות והמלאכה בצפון תאילנד

  הצפון ההררי של תאילנד מציע למבקרים חוויות תרבותיות מרתקות בכפרי האמנות והמלאכה הפזורים באזור. הכפרים הללו מציעים הצצה נדירה אל תוך חייהם של השבטים המקומיים ואל המלאכות המסורתיות שהם עוסקים בהן.

  כפר מאה סאלונג (Mae Salong) – כפר התה

  מאה סאלונג הוא כפר ציורי הממוקם בהרים של צפון תאילנד, והוא ידוע בזכות מטעי התה המרהיבים שלו. הכפר הוקם על ידי מהגרים סינים, והם הביאו עימם את מסורת גידול התה. במהלך הביקור בכפר תוכלו לסייר במטעי התה, ללמוד על תהליך גידול התה וייצורו, ולטעום תה מקומי משובח.

  כפר מאה הונג סון (Mae Hong Son) – כפר הטקסטיל

  מאה הונג סון הוא כפר נוסף בצפון תאילנד, והוא ידוע בזכות הטקסטיל היפהפה המיוצר בו. הכפר מאוכלס בעיקר על ידי שבטים מקומיים, והם עוסקים באריגת בדים מסורתיים בעבודת יד. במהלך הביקור בכפר תוכלו לצפות בנשים המקומיות אורגות בדים צבעוניים ומרהיבים, ללמוד על הטכניקות המסורתיות ואף לרכוש פריטים ייחודיים.

  כפרי האמנות והמלאכה במרכז תאילנד

  מרכז תאילנד מציע למבקרים חוויות תרבותיות מרתקות בכפרי האמנות והמלאכה הפזורים באזור. הכפרים הללו מציעים הצצה נדירה אל תוך חייהם של המקומיים ואל המלאכות המסורתיות שהם עוסקים בהן.

  כפר בנג סאי (Bang Sai) – כפר האומנויות המלכותי

  בנג סאי הוא כפר אומנויות הממוקם במחוז איותאיה, והוא ידוע בזכות המרכז לאומנויות המלכותי הממוקם בו. המרכז הוקם על ידי המלכה סיריקיט במטרה לשמר את המלאכות המסורתיות של תאילנד. במהלך הביקור בכפר תוכלו לצפות באמנים יוצרים מגוון רחב של יצירות אמנות, החל מקרמיקה, טקסטיל, תכשיטים ועד לפסלים מעץ ובמבוק. בנוסף, תוכלו להשתתף בסדנאות יצירה וללמוד על הטכניקות המסורתיות.

  כפר קוה קרט (Koh Kret) – כפר הקרמיקה

  קוה קרט הוא אי קטן הממוקם בנהר צ'או פראיה, והוא ידוע בזכות הקרמיקה היפהפייה המיוצרת בו. הכפר מאוכלס בעיקר על ידי בני שבט המון, והם עוסקים בייצור כלי קרמיקה בעבודת יד. במהלך הביקור בכפר תוכלו לסייר בבתי המלאכה המקומיים, לצפות באמנים יוצרים כלי קרמיקה וללמוד על תהליך הייצור. בנוסף, תוכלו להשתתף בסדנאות יצירה וליצור כלי קרמיקה בעצמכם.

  כפרי האמנות והמלאכה בדרום תאילנד

  הדרום הטרופי של תאילנד מציע למבקרים חוויות תרבותיות מרתקות בכפרי האמנות והמלאכה הפזורים באזור. הכפרים הללו מציעים הצצה נדירה אל תוך חייהם של המקומיים ואל המלאכות המסורתיות שהם עוסקים בהן.

  כפר באן טונג לואנג (Ban Thong Luang) – כפר הכסף

  באן טונג לואנג הוא כפר קטן הממוקם במחוז סוראט תאני, והוא ידוע בזכות תכשיטי הכסף המרהיבים המיוצרים בו. הכפר מאוכלס בעיקר על ידי בני שבט הקארן, והם עוסקים בייצור תכשיטי כסף בעבודת יד. במהלך הביקור בכפר תוכלו לצפות באמנים יוצרים תכשיטים מרהיבים, ללמוד על הטכניקות המסורתיות ואף לרכוש פריטים ייחודיים.

  כפר באן קראבי (Ban Krabi) – כפר הבמבוק

  באן קראבי הוא כפר נוסף בדרום תאילנד, והוא ידוע בזכות המוצרים המיוצרים מבמבוק. הכפר מאוכלס בעיקר על ידי בני שבט המלאי, והם עוסקים בייצור מגוון רחב של מוצרים מבמבוק, החל מרהיטים, כלי בית ועד לפסלים. במהלך הביקור בכפר תוכלו לצפות באמנים יוצרים מוצרים מבמבוק, ללמוד על הטכניקות המסורתיות ואף לרכוש פריטים ייחודיים.

  כפרי האמנות והמלאכה בתאילנד מציעים למבקרים חוויות תרבותיות מרתקות ומעשירות. הביקור בכפרים הללו מאפשר למבקרים לחוות את תהליך היצירה מקרוב, ללמוד על הטכניקות המסורתיות ואף להשתתף בסדנאות יצירה. אם אתם מחפשים חוויה ייחודית ומעשירה בתאילנד, אל תפספסו את הביקור בכפרי האמנות והמלאכה המרהיבים הללו.

  צרו איתנו קשר לתכנון הטיול שלכם לתאילנד ולביקור בכפרי האמנות והמלאכה. אנחנו כאן כדי לעזור לכם ליצור חוויות בלתי נשכחות!