צרו קשר לתכנון מסלול ללא עלות, וקבלו לילה חינם במלון!

  צרו קשר לתכנון מסלול ללא עלות, וקבלו לילה חינם במלון!

  פאי

  דרכי הגעה:
  כביש 1095 שמחבר את פאי עם מיי הונג סון (50 ק"מ בקו אווירי, אבל כ-110 ק"מ בכביש) וצ'אנג מאי (135 ק"מ) הוא מסלול נופי נהדר שעובר דרך ההרים ולוקח מספר שעות. זו נסיעה תלולה ומפותלת, עם הרבה עיקולים, הצטיידו בשקית ניילון וכדורים נגד בחילה למי שסובל. המשטרה מדווחת כי בממוצע שתי תאונות ביום קורות בכביש צ'אנג מאי-פאי, יותר בעונה הגשומה.

  באופנוע
  כביש 1095 הוא לא רע כמו שאנשים עושים אותו. אין הרבה תנועה ואפשר לשמוע את המכוניות והמשאיות מגיעות. החיסרון הוא שהכביש מחורבן, אבל לא בצורה אחידה. מכיוון שאתה אף פעם לא יודע מה מסתתר מאחורי העיקול הבא, כדאי לנהוג באופן שמרני. אם אתם קצת הרפתקנים, שכרו אופנוע בצ'אנג מאי ועשו את הנסיעה עד פאי. אפשר לעצור במפלים ובעיירות הקטנות בדרך, ותיהנו מאוד מהטיול. הקפד לקחת בגדים חמים יותר על האופניים שלך, מכיוון שהם נוטים להיות קצת קרירים בחלקים הגבוהים יותר של הנסיעה. כרוכב מתחיל, צפו שהטיול ייקח כ-5 או 6 שעות, כולל עצירות באתרים ומסעדות לאורך הדרך. יש חברות שמציעות השכרות בכיוון אחד מצ'אנג מאי לפאי (או להיפך) עם משלוח מזוודות חינם ב-300 באט בהתאם לאופנוע. הם ישמרו את הדרכון שלך וישלחו אותו יחד עם כל מטען ל-aYa בפאי.

  באוטובוס
  1 תחנת אוטובוס פאי. נכון לספטמבר 2017, Prempracha היא ספקית התחבורה היחידה לפאי עם מיניוואנים שיוצאים מדי שעה מצ'אנג מאי (טרמינל ארקייד) ומאי הונג סון בין השעות 05:30 ל-17:30. הנסיעה אורכת כ-3 שעות ויכולה להיות צפופה במיניוואן בכביש הררי, אבל יש עצירה נוחה בכפר הקטן Mae Sae (אוכל, מים, שירותים [3 באט]). ניתן להזמין מקום באתר Prempracha. למרות שמערכת ההזמנות שלהם לא מעודכנת (צריך להמתין לתשובה במייל ולאסוף כרטיס 45 דקות לפני ההמראה). לחלופין, שירות aYa מספק מיניוואן ישיר לבתי הארחה/תחנת רכבת/שדה תעופה בצ'אנג מאי . רוב הגסטהאוסים בצ'אנג מאי יזמינו עבורכם את הכרטיס, אבל לוח הזמנים והעלות שלו תלויים בעונה ועם מי אתם מזמינים.

  במטוס
  שדה התעופה פאי. אין טיסות לאחר ש-Wisdom Airways , שהפעילה טיסות יומיות בין צ'אנג מאי לפאי, הפסיקה את פעילותה.