צרו קשר לתכנון מסלול ללא עלות, וקבלו לילה חינם במלון!

  צרו קשר לתכנון מסלול ללא עלות, וקבלו לילה חינם במלון!

  פסטיבל המים בתאילנד

  המדריך האישי שלך לספוג את כל האווירה התאילנדית המגניבה

  פסטיבל סונגקראן המוכר בדרך כלל כ"פסטיבל  המים תאילנד"  הוא בין החגיגות המובילות והמשמעותיות ביותר לקראת תחילת השנה החדשה התאילנדית. זהו פסטיבל ענק בתאילנד. הוא נחגג מדי שנה באמצע אפריל. פסטיבל המים, תאילנד יתקיים בין יום שלישי, 13 באפריל ליום חמישי, 15 באפריל,. במהלך העונה הזו, כל הארץ משתגעת בחגיגה, ותתענגו על תענוגות מקומיים מלאי הנאה.

  יוהר שאגה באוויר כשההמונים הצפופים משליכים מים זה על זה. אנשים מתיזים דליי מים אחד על השני, וכמה מהם יורים ברובי מים פלורסנטים ענקיים אחד על השני ומעטים מכוונים צינורות לעבר קבוצת האנשים. בשל גישת החגיגה הספציפית והמרגשת שלו, פסטיבל המים בתאילנד, פוקט מרחיב את הפופולריות שלו ברחבי העולם. בסופו של דבר יותר מ-1/2 מיליון מבקרים מכל רחבי העולם מבקרים כאן כדי להיות חלק מפסטיבל סונגקראן ולהתמכר לסחף מקומי כדי ליהנות מקרבות מים. החגיגה מתקיימת באפריל ומקבלת את פני כל התיירים והמקומיים כאחד, בזרועות מסבירות פנים.

  על פסטיבל מים בתאילנד

  על פסטיבל מים בתאילנד

  מקור תמונה

  מקורו של סונגקראן ממילה בסנסקריט שהופנתה למעשה ל"מעבר אסטרולוגי" ועשויה להיות מתורגמת כ"שינוי או תנועה במיקום השמש". אז פסטיבל סונגקראן הוא המקור המטפורי של ראש השנה התאילנדית, והוא גם תחילתו של האביב הגשום. אנשים מביטים קדימה אל השנה החדשה שיכולה למשוך ברכות ואושר בחייהם, וחקלאים צופים לתחילת הגשמים כדי להתחיל לשתול את האורז שלהם. אורז הוא גידול מיתי ועיקרי שמגדלים בתאילנד אשר זקוק לכמות גדולה של מים לייצורו הבריא, ולכן המים הם הדבר החיוני שיכול להצדיק את שלו בהאדרת האירוע בכל שנה וכך  נחגג פסטיבל המים  של תאילנד  .

  Songkran הוא רגע מיוחד מאוד למפגשים משפחתיים, מפגשים, ביקורים במקדש, ניקיון בית שנתי וכו'. הפסטיבל נמשך תמיד 3 עד 7 ימים ומתחיל באופן סמכותי ב-13 באפריל בכל שנה. היום הראשון בו נקרא באופן מסורתי יום הקשיש הלאומי, באופן רשמי, ביום זה, מנהג הרוד נאם דום הואה מבוצע על ידי תאילנדים. במהלך המסורת היו בני הנוער מנקזים מים ארומטיים לכפות הידיים של הזקנים כדי להעניק את צניעותם ולבקש את ברכתו של הוותיק. בפגודות, אנשים גם שופכים מים על כמרים בודהיסטים קשישים.

  ואז לאחר שהכוהן הראשי יעניק שיעור וישבח את המבקרים במנהג הרחצה הזה. 'רחצת פסלי הבודהה' היא שגרה דתית משמעותית מאוד. הבודהיסטים הדתיים מנקזים מים ריחניים על תמונת הבודהה גם בבית וגם בבית המקדש. אז היום השני של Songkran הוא יום המשפחה הלאומי; כל המשפחה הייתה מתעוררת מוקדם בבוקר ונותנת צדקה לכמרים הבודהיסטים ומבלה יחד את כל היום. חגיגת Songkran המטורפת בלבד – השנה החדשה בתאילנד היא מלחמת מים. באופן מסורתי, תאילנדים היו מרוקנים באדיבות סיר מים ארומטיים על כל בני משפחתם, שכנים וחברים קרובים. ככל שהזמן מתקדם וסונגקראן לוקח הערה נעימה יותר, סיר משתנה לדלי, צינור גינה ורובי מים. תחושת אופוריית חג, אושר,

  תאריכי פסטיבל מים בתאילנד

  תאריכי פסטיבל מים בתאילנד

  מקור תמונה

  לפני 1940, סונגקראן נחגג לפי התאריכים בלוח הזמנים של הירח, כך  שהתאריכים של פסטיבל המים בתאילנד  ממשיכים להשתנות מדי שנה. מאז שתאילנד אישרה את יום השנה החדשה הבינלאומי בשנת 1940, הפסטיבל נמשך באופן סמכותי במשך 3 ימים החל מה-13 באפריל עד ה-15 באפריל בכל שנה. עם זאת, תושבים מקומיים שונים ממריאים מהעבודה ומרחיבים את החגיגה החגיגית לשבוע ארוך, בעיקר במוקדי התיירות הגדולים כמו צ'אנג מאי ופוקט.

  פסטיבל המים של תאילנד 2022 יימשך בין ה-13 באפריל ל-15 באפריל (בין שלישי לחמישי). שוב זה הולך להיות קרב המים המפואר ביותר על הפלנטה הזו. תתכוננו להיות חלק מהקרב השנה; אנחנו כאן כדי לקבל את פניכם.

  עיקרי פסטיבל המים בתאילנד 2022

  עיקרי פסטיבל המים בתאילנד 2019

  • ליווי הבודהה מציג את מנהג הרחצה במקדשים.
  • היפגשו עם אנשים מקומיים ותחוו את ההנאה המופלגת של להיות חלק בקרבות מים פנטסטיים במהלך פסטיבל סונגקראן.
  • הכירו את התרבות והעתיקות המרתקות של תאילנד כשנהנים.
  • התענגו על טקס ותערוכת הזוהר של מיס סונגקראן בפוקט.
  • חווה חגיגה מוזיקלית בהנחיית תקליטנים מכל רחבי כדור הארץ בבנגקוק.

  מקומות לביקור בפסטיבל המים בתאילנד

  אנחנו כאן עם מדריך שלם שמכיר את כל האזורים העיקריים של תאילנד איפה לחגוג בפסטיבל המים תאילנד 2022.

  1. בנגקוק

  פסטיבל המים תאילנד 2019 בבנגקוק

  סונגקראן היא חגיגה למפגשים משפחתיים, ולכן במהלך ההנצחה, מחצית מהתושבים בעיר הבירה בנגקוק יעזבו את העיר לעיר הולדתם לצורך פיוס משפחתי. בבנגקוק מבקרים, שטסים לעיירה במפורש כדי לחגוג  בפסטיבל המים המרשים והציורי ביותר של בנגקוק . במהלך החגיגה (13 באפריל עד 15 באפריל), אנשים יוצאים לחופשה מהמשרדים שלהם. רוב הבניינים הרשמיים, חנויות קטנות בניהול משפחתי, מסעדות ואפילו בנקים נסגרו. אבל רחבות הקניות המפוארות בדרך כלל נשארות פתוחות.

  כמו בנגקוק – לעיר הבירה יש מקומות פנטסטיים שונים למסיבה בהשוואה לכל מקומות אחרים בתאילנד כולה. בואו נסתכל על המקומות הבולטים ביותר למסיבה:

  • Khao San Road:  זהו האתר למפגש של תרמילאים מרחבי העולם. במהלך החגיגה, דרך  קאו סאן השלמה  הופכת לשדה קרב במים, ואתם עומדים להירטב לגמרי מלמעלה למטה.
  • דרך סילום:  כל הרחוב נותר סגור לרכבים לאורך כל עונת החגים. זהו הקהל הפרוע והגדול ביותר בבנגקוק. תוכלו לשים לב שהכביש בן 5 הקילומטרים עמוס בשני מפלסים באינספור אנשים אוחזים בדברים שיכולים לזלף מים.

  2. פוקט

  פסטיבל המים תאילנד 2019 בפוקט

  חגיגת סונגקראן שתוכלו לחוות בפוקט, תאילנד היא ברמה עולמית ויכולה להיות דומיננטית בצורה אגרסיבית כשנעבור להשוואה לאתרים האחרים. אתה יכול להבחין בגולים, מבקרים ותושבים שמתענגים ביחד על מאבק המים על ידי השלכת מים זה על זה באמצעות פחי מים, רובי מים, משאבות ודליים.

  ללא ספק, חוף פאטונג הוא המקום המרעיש ביותר במהלך חגיגת פסטיבל המים תאילנד 2022 בפוקט; תקבלו את חיי הלילה הטובים ביותר, הכי הרבה ברים ופאבים וגם את קרבות המים הגדולים כאן. יש גם תחרות, מצעד יופי של מיס סונגקראן.

  3. צ'אנג מאי

  פסטיבל המים תאילנד 2019 בצ'אנג מאי

  חגיגת  פסטיבל המים של תאילנד  בצ'אנג מאי יכולה להפנות אותך לרמה ייחודית של כיף והנאה. אתה יכול לקבל את ההנאה מבידור אדיר שם. בטח אולי תבחינו במסיבות הגדולות והארוכות ביותר בעיר הבירה – בנגקוק, אבל תראו את מאבק המים הנמרץ ברחובות, בכבישים, בשטחים הפתוחים ואפילו בכל רחבי צ'אנג מאי, שהופך את צ'אנג מאי לאהובות ביותר מקומות לחגיגת פסטיבל המים תאילנד 2022 בדרום מזרח אסיה. סיור בצ'אנג מאי במהלך פסטיבל המים באמצע אפריל יכול למשוך גן עדן של כיף.

  באופן כללי, סונגקראן זוכה לשמחה בכל רחבי העיר בצ'אנג מאי. אנשים מכל הגילאים כאן מכינים את דליי המים והרובים שלהם בכל פינה כדי לזרוק אותם זה על זה. התקדם לשער Tha Pae בעיר העתיקה; שם תוכלו לחוות את השמחה להיות חלק מארבעה קילומטרים שלמים של קרבות מים ליד החפיר הגדול, מה שהופך את  פסטיבל המים לתאילנד 2022  לעניין גדול. הדוכנים ממול מעמידים אותך לרשותך עם כל דבר שאתה עשוי לדרוש כדי להרבות את השמחה שבקרב מים. מסיבות מתארגנות מלבד החפיר עם יותר הנאה וחוויה מקומית זמינה.

  אם אתם מתכננים טיול לתאילנד ל-Songkran (פסטיבל המים תאילנד 2022) היו מוכנים לחוות את הרגע של חייכם במלחמת מים מופלאה, מהנה ומעצימה. במהלך התקופה החמה ביותר של השנה, ראש השנה התאילנדי נחגג, כלומר, באמצע אפריל. בסופו של דבר, למשחקי מים, זה זמן נפלא; לא משנה לאיזו קבוצת גיל אתה שייך, אתה תתברר שוב כילד.

  כל אלה שנמצאים שם במהלך פסטיבל המים תאילנד 2022 יקבלו את זה בשמחה, יתיזו, יזרקו מים מעל הראש ויתיזו אחד את השני. הפעילות של לתפוס באופן מפתיע את כולם יוצרת רגע יקר לחוות פיסת בידור נהדרת ודרך מהנה להתקרר עם קרבות המים. רשמנו למעלה את כל הפרטים לגבי פסטיבל המים. אז תכננו טיול לתאילנד בפסטיבל המים הזה ותפוצצו את צרורות הכיף וההנאה.