צרו קשר לתכנון מסלול ללא עלות, וקבלו לילה חינם במלון!

  צרו קשר לתכנון מסלול ללא עלות, וקבלו לילה חינם במלון!

  מקומות הטובים ביותר לצפייה בציפורים בתאילנד

  תאילנד, עם נופיה המגוונים והאקלים הטרופי שלה, היא גן עדן לצפרים. המדינה מציעה מגוון רחב של בתי גידול, החל מיערות גשם עבותים ועד לשדות אורז פתוחים, המושכים אליהם מאות מיני ציפורים מרהיבים. אם אתם חובבי טבע וציפורים, תאילנד היא היעד המושלם עבורכם. בואו נצא למסע מרתק בין המקומות הטובים ביותר לצפייה בציפורים בתאילנד.

  פארק לאומי קאו יאי

  פארק לאומי קאו יאי, הממוקם במרכז תאילנד, הוא אחד המקומות הפופולריים ביותר לצפייה בציפורים. הפארק משתרע על פני שטח של כ-2,168 קמ"ר ומציע מגוון רחב של בתי גידול, כולל יערות גשם, יערות נשירים, ושדות פתוחים. כאן תוכלו לצפות במינים נדירים כמו קרנף אסייתי, נשר הודי, ופסיון סיאמי. הפארק מציע גם מסלולי הליכה מסודרים ומדריכים מקצועיים שיסייעו לכם לזהות את הציפורים השונות.

  שמורת טבע בנג פראה

  שמורת טבע בנג פראה, הממוקמת במזרח תאילנד, היא מקום נוסף שאסור לפספס. השמורה משתרעת על פני שטח של כ-1,000 קמ"ר ומציעה מגוון רחב של בתי גידול, כולל ביצות, יערות מנגרובים, ושדות אורז. כאן תוכלו לצפות במינים כמו חסידה שחורה, עגור סיבירי, ופלמינגו ורוד. השמורה מציעה גם סיורים מודרכים וסירות להשכרה, כך שתוכלו לחקור את האזור בצורה נוחה ומקצועית.

  פארק לאומי דוי אינתנון

  פארק לאומי דוי אינתנון, הממוקם בצפון תאילנד, הוא אחד המקומות המרהיבים ביותר לצפייה בציפורים. הפארק משתרע על פני שטח של כ-482 קמ"ר ומציע מגוון רחב של בתי גידול, כולל יערות גשם, יערות נשירים, ושדות פתוחים. כאן תוכלו לצפות במינים נדירים כמו נשר הודי, פסיון סיאמי, וקרנף אסייתי. הפארק מציע גם מסלולי הליכה מסודרים ומדריכים מקצועיים שיסייעו לכם לזהות את הציפורים השונות.

  שמורת טבע קאו סוק

  שמורת טבע קאו סוק, הממוקמת בדרום תאילנד, היא מקום נוסף שאסור לפספס. השמורה משתרעת על פני שטח של כ-739 קמ"ר ומציעה מגוון רחב של בתי גידול, כולל יערות גשם, יערות נשירים, ושדות פתוחים. כאן תוכלו לצפות במינים כמו חסידה שחורה, עגור סיבירי, ופלמינגו ורוד. השמורה מציעה גם סיורים מודרכים וסירות להשכרה, כך שתוכלו לחקור את האזור בצורה נוחה ומקצועית.