צרו קשר לתכנון מסלול ללא עלות, וקבלו לילה חינם במלון!

  צרו קשר לתכנון מסלול ללא עלות, וקבלו לילה חינם במלון!

  קארטינג פוקט

  אם אתם מחפשים חוויות מרגשות, מהירות ומלאות אדרנלין בפוקט, קארטינג פוקט הוא המקום המושלם עבורכם. באי קיימים שני מסלולי קארטינג יחודיים הממוקמים אחד מול השני. ליד פאטונג, בסמוך לגבעה ולקאטו, מול ממלכת הנמרים של פוקט.

  שני המסלולים מקצועיים ובפוקט תוכלו ליהנות מקארטינג דו פעימות ברמה עולמית. מה שהופך את Go Karts Phuket לאידאלי הוא המגוון הרחב של חוויות הקארטינג – מקארטינג קליל ומהנה עד לקארטינג מירוצי ברמה הגבוהה ביותר. כמו כן, שני המסלולים משמשים לעיתים קרובות גם לאליפויות לאומיות. המסלול והקארטים שמורים במצב מצוין, ובנוסף, שני מסלולי הקארטינג בפוקט מתגאים במתקנים נקיים ומסודרים.

  היכן להתחרות בקארטינג בפוקט

  Patong Go Kart Speedway

  מסלול הקארטינג הזה נחמד ומסודר. לפי ביקורות, המסלול והקארטינג הם בדרגה A. הוא הוקם בשנת 1991 ויש לו אורות הצפה עבור מירוצי ערב. המערך כולו פשוט מדהים. אם אתם מחפשים קארט פוקט למתחילים, אז המקום הזה הוא אידיאלי. זה בעיקר בגלל שיש להם מסלול מאוד בטוח ויש מרשלים בכל פינה. המרשלים הם אנשי מקצוע מעולים והם תמיד מוכנים להציע סיוע לנהגים חסרי ניסיון. ל-Patong Go Kart Speedway יש גם קארטים מהירים וגם איטיים.
  נהגים צריכים להיות מעל גיל 16, קסדות מסופקות במקום.

  Phuket Kart Speedway

  קארטינג בפוקט מציע חוויה מהירה, רועשת ומרגשת עם מנועי דו-פעימות. מתאים לכל רמה, עם מגוון קארטים בשוני מחירים וקיבולות, כולל דגמים חד- ודו-מושביים. הקפידו על זהירות, שכן ישנו תעריף לנזקים.

  הצוות המקצועי והדובר אנגלית עוזר למתחילים להשתלט על המסלול המיוחד. יש הגבלות גיל וגובה לפי הקארט, ויש לקבל אישור הורים למתחת ל-20. בנוסף, תוכלו ליהנות מבירה בזמן הצפיה. קארטינג בפוקט מבטיח חווית אדרנלין מרגשת, בטוחה ונעימה.