צרו קשר לתכנון מסלול ללא עלות, וקבלו לילה חינם במלון!

  צרו קשר לתכנון מסלול ללא עלות, וקבלו לילה חינם במלון!

  מזג האוויר באפריל בתאילנד

  אנשים רבים תוהים מה הם תנאי מזג האוויר באפריל בתאילנד. האם החודש הזה זמן טוב לנסוע לתאילנד? כדי לענות על השאלה הזו יצרנו דף זה עם כל המידע שאתה צריך.

  איך מזג האוויר בתאילנד באפריל?

  מזג האוויר בתאילנד באפריל נע בין גרוע לנעים בהתאם ליעד.

  באפריל הטמפרטורות המקסימליות הממוצעות ביום גבוהות מאוד ונעות בין 32°C (90°F) בקוסמוי ל-38°C (101°F) בקנצ'נבורי. זהו אחד החודשים החמים בשנה, אז היו מוכנים והקפידו להתלבש קל.

  כמות המשקעים נעה בין מתונים בהואה הין עם 44 מ"מ (1.7 אינץ') גשם לגבוהים בראנונג עם 155 מ"מ (6.1 אינץ') גשם. באופן כללי זהו גם חודש שטוף שמש עם ממוצע של 257 שעות שמש בבנגקוק במהלך כל החודש.

  אנו מזמינים אותך להסתכל במפה למטה כדי לגלות עוד על תנאי מזג האוויר השונים לכל מיקום בתאילנד.

  לאן ללכת בתאילנד באפריל

  מצא את תנאי מזג האוויר הממוצעים באפריל עבור היעדים הפופולריים ביותר בתאילנד במפה למטה. לחץ על נקודת יעד למידע מפורט יותר.

  יעדים פופולריים בתאילנד

  איך מזג האוויר באפריל עבור 5 היעדים הפופולריים ביותר בתאילנד?

  מזג אוויר ממוצע בבנגקוק

  באפריל בבנגקוק יש בדרך כלל טמפרטורות גבוהות מאוד עם טמפרטורות מקסימליות בשעות היום סביב 36°C (96°F), טמפרטורות מינימליות בלילה סביב 27°C (81°F) וכמות גשמים חודשית גבוהה. אז בממוצע התנאים גרועים באותו חודש.

  מזג אוויר ממוצע בצ'אנג מאי

  באפריל בצ'אנג מאי יש בדרך כלל טמפרטורות גבוהות מאוד עם טמפרטורות מקסימליות בשעות היום סביב 36°C (98°F), טמפרטורות מינימליות בלילה סביב 23°C (73°F) וכמות גשמים חודשית מתונה. אז בממוצע התנאים גרועים באותו חודש.

  מזג אוויר ממוצע בפאטונג ביץ'

  באפריל בחוף פאטונג יש בדרך כלל טמפרטורות גבוהות מאוד עם טמפרטורות מקסימליות בשעות היום סביב 34°C (93°F), טמפרטורות מינימליות בלילה סביב 25°C (77°F) וכמות גשמים חודשית גבוהה. אז בממוצע התנאים לא נעימים באותו חודש.

  מזג אוויר ממוצע בהואה הין

  באפריל יש בהואה הין טמפרטורות גבוהות מאוד עם טמפרטורות מקסימליות ביום סביב 34°C (93°F), טמפרטורות מינימליות בלילה סביב 26°C (79°F) וכמות גשמים חודשית מתונה. אז בממוצע התנאים נסבלים באותו חודש.

  מזג אוויר ממוצע בפטאיה דרום

  באפריל בדרום פטאיה יש בדרך כלל טמפרטורות גבוהות מאוד עם טמפרטורות מקסימליות בשעות היום בסביבות 33°C (91°F), טמפרטורות מינימליות בלילה סביב 26°C (79°F) וכמות גשמים חודשית מתונה. אז בממוצע התנאים נעימים באותו חודש.

  האם אפריל הוא הזמן הטוב ביותר לנסוע לתאילנד?

  לדעתנו אפריל הוא לא הזמן הטוב ביותר לבקר בתאילנד עם מזג אוויר גרוע בדרך כלל בבנגקוק.

  בממוצע הזמן הטוב ביותר לביקור בתאילנד הוא בינואר, פברואר ודצמבר עם מזג אוויר מושלם בדרך כלל בבנגקוק. החודשים הגרועים ביותר הם אפריל, מאי, אוגוסט, ספטמבר ואוקטובר שיכולים להיות בהם תנאי מזג אוויר גרועים.