צרו קשר לתכנון מסלול ללא עלות, וקבלו לילה חינם במלון!

  צרו קשר לתכנון מסלול ללא עלות, וקבלו לילה חינם במלון!

  מזג אוויר בדצמבר בתאילנד

  אנשים רבים תוהים מה הם תנאי מזג האוויר בדצמבר בתאילנד. האם החודש הזה זמן טוב לנסוע לתאילנד? כדי לענות על השאלה הזו יצרנו דף זה עם כל המידע שאתה צריך.

  איך מזג האוויר בתאילנד בדצמבר?

  מזג האוויר בתאילנד בחודש דצמבר נע בין גרוע למושלם בהתאם ליעד.

  בדצמבר יש טמפרטורות מקסימליות בשעות היום הנעות בין גבוהות בצ'אנג ראי עם 27°C (81°F) לטמפרטורות גבוהות מאוד בצ'אנטאבורי עם 32°C (90°F). טמפרטורות הלילה בדרך כלל יורדות ל-22 מעלות צלזיוס (71 מעלות צלזיוס) בצ'אנטאבורי ו-14 מעלות צלזיוס (56 מעלות פרנהייט) בצ'אנג ראי. זהו אחד החודשים הקרים ביותר בשנה.

  כמות המשקעים נעה בין כמעט ללא משקעים באובון ראצ'תאני עם 1 מ"מ (0 אינץ') גשם לכבד ב- Narathiwat עם 567 מ"מ (22 אינץ') גשם. דצמבר יכול להיות החודש היבש ביותר בשנה. באופן כללי זהו גם חודש שטוף שמש עם ממוצע של 262 שעות שמש בבנגקוק במהלך כל החודש.

  אנו מזמינים אותך להסתכל במפה למטה כדי לגלות עוד על תנאי מזג האוויר השונים לכל מיקום בתאילנד.

  לאן ללכת בתאילנד בדצמבר

  מצא את תנאי מזג האוויר הממוצעים בדצמבר עבור היעדים הפופולריים ביותר בתאילנד במפה למטה. לחץ על נקודת יעד למידע מפורט יותר.

  יעדים פופולריים בתאילנד

  איך מזג האוויר בדצמבר עבור 5 היעדים הפופולריים ביותר בתאילנד?

  מזג אוויר ממוצע בבנגקוק

  בדצמבר בבנגקוק יש בדרך כלל טמפרטורות גבוהות מאוד עם טמפרטורות מקסימליות בשעות היום סביב 32°C (89°F), טמפרטורות מינימליות בלילה סביב 22°C (72°F) וכמות גשמים חודשית נמוכה. אז בממוצע התנאים מושלמים באותו חודש.

  מזג אוויר ממוצע בצ'אנג מאי

  בדצמבר בצ'אנג מאי יש בדרך כלל טמפרטורות גבוהות עם טמפרטורות מקסימליות ביום סביב 29°C (83°F), טמפרטורות מינימליות בלילה סביב 16°C (60°F) וכמות גשמים חודשית נמוכה. אז בממוצע התנאים מושלמים באותו חודש.

  מזג אוויר ממוצע בפאטונג ביץ'

  בדצמבר בחוף פאטונג יש בדרך כלל טמפרטורות גבוהות מאוד עם טמפרטורות מקסימליות בשעות היום בסביבות 32°C (89°F), טמפרטורות מינימליות בלילה סביב 25°C (76°F) וכמות גשמים חודשית מתונה. אז בממוצע התנאים נעימים באותו חודש.

  מזג אוויר ממוצע בהואה הין

  בדצמבר יש בדרך כלל בהואה הין טמפרטורות גבוהות עם טמפרטורות מקסימליות ביום סביב 30°C (85°F), טמפרטורות מינימליות בלילה סביב 23°C (73°F) וכמות גשמים חודשית נמוכה אז בממוצע התנאים מושלמים באותו חודש.

  מזג אוויר ממוצע בפטאיה דרום

  בדצמבר בדרום פטאיה יש בדרך כלל טמפרטורות גבוהות מאוד עם טמפרטורות מקסימליות בשעות היום סביב 30°C (86°F), טמפרטורות מינימליות בלילה סביב 23°C (73°F) וכמות גשמים חודשית נמוכה. אז בממוצע התנאים מושלמים באותו חודש.

  האם דצמבר הוא הזמן הטוב ביותר לנסוע לתאילנד?

  לדעתנו דצמבר הוא אחד הזמנים הטובים ביותר לבקר בתאילנד עם מזג אוויר מושלם בדרך כלל בבנגקוק.

  בממוצע הזמן הטוב ביותר לביקור בתאילנד הוא בינואר, פברואר ודצמבר עם מזג אוויר מושלם בדרך כלל בבנגקוק. החודשים הגרועים ביותר הם אפריל, מאי, אוגוסט, ספטמבר ואוקטובר שיכולים להיות בהם תנאי מזג אוויר גרועים.