צרו קשר לתכנון מסלול ללא עלות, וקבלו לילה חינם במלון!

  צרו קשר לתכנון מסלול ללא עלות, וקבלו לילה חינם במלון!

  מזג האוויר ביולי בתאילנד

  אנשים רבים תוהים מה הם תנאי מזג האוויר ביולי בתאילנד. האם החודש הזה זמן טוב לנסוע לתאילנד? כדי לענות על השאלה הזו יצרנו דף זה עם כל המידע שאתה צריך.

  איך מזג האוויר בתאילנד בחודש יולי?

  מזג האוויר בתאילנד בחודש יולי נע בין גרוע לנעים בהתאם ליעד.

  ביולי הטמפרטורות המקסימליות הממוצעות ביום גבוהות מאוד ונעות בין 31 מעלות צלזיוס (87 מעלות צלזיוס) ב-Mae Sot ל-34 מעלות צלזיוס (93 מעלות פרנהייט) בקנצ'נבורי. הטמפרטורות בשעות הלילה יורדות בדרך כלל ל-25 מעלות צלזיוס בקנצ'נבורי ול-23 מעלות צלזיוס במאה סוט. טמפרטורות לילה ויום אלו הן ממוצע וימים מסוימים עשויים להיות אפילו חמים יותר. אז תתכוננו והביאו בגדים קלים.

  המשקעים נעים בין מתונים בקו לארן עם 87 מ"מ (3.4 אינץ') גשם לכבדים בראנונג עם 618 מ"מ (24 אינץ') גשם. באופן כללי זהו גם חודש שמש בינוני עם ממוצע של 172 שעות שמש בבנגקוק במהלך כל החודש.

  אנו מזמינים אותך להסתכל במפה למטה כדי לגלות עוד על תנאי מזג האוויר השונים לכל מיקום בתאילנד.

  לאן ללכת בתאילנד ביולי

  מצא את תנאי מזג האוויר הממוצעים ביולי עבור היעדים הפופולריים ביותר בתאילנד במפה למטה. לחץ על נקודת יעד למידע מפורט יותר.

  יעדים פופולריים בתאילנד

  איך מזג האוויר ביולי עבור 5 היעדים הפופולריים ביותר בתאילנד?

  מזג אוויר ממוצע בבנגקוק

  ביולי בבנגקוק יש בדרך כלל טמפרטורות גבוהות מאוד עם טמפרטורות מקסימליות בשעות היום סביב 33°C (91°F), טמפרטורות מינימליות בלילה סביב 26°C (78°F) וכמות גשמים כבדה מדי חודש. אז בממוצע התנאים נסבלים באותו חודש.

  מזג אוויר ממוצע בצ'אנג מאי

  ביולי בצ'אנג מאי יש בדרך כלל טמפרטורות גבוהות מאוד עם טמפרטורות מקסימליות ביום סביב 32°C (89°F), טמפרטורות מינימליות בלילה סביב 24°C (75°F) וכמות גשמים חודשית גבוהה. אז בממוצע התנאים נסבלים באותו חודש.

  מזג אוויר ממוצע בפאטונג ביץ'

  ביולי בחוף פאטונג יש בדרך כלל טמפרטורות גבוהות מאוד עם טמפרטורות מקסימליות בשעות היום סביב 32°C (90°F), טמפרטורות מינימליות בלילה סביב 25°C (77°F) וכמות גשמים כבדה מדי חודש. אז בממוצע התנאים גרועים באותו חודש.

  מזג אוויר ממוצע בהואה הין

  ביולי יש בהואה הין טמפרטורות גבוהות מאוד עם טמפרטורות מקסימליות ביום סביב 33°C (91°F), טמפרטורות מינימליות בלילה סביב 26°C (78°F) וכמות גשמים חודשית גבוההאז בממוצע התנאים נעימים באותו חודש.

  מזג אוויר ממוצע בפטאיה דרום

  ביולי בדרום פטאיה יש בדרך כלל טמפרטורות גבוהות מאוד עם טמפרטורות מקסימליות בשעות היום סביב 32°C (89°F), טמפרטורות מינימליות בלילה סביב 26°C (79°F) וכמות גשמים חודשית גבוהה. אז בממוצע התנאים נעימים באותו חודש.

  האם יולי הוא הזמן הטוב ביותר לנסוע לתאילנד?

  לדעתנו יולי הוא זמן טוב לבקר בתאילנד עם מזג אוויר נסבל בדרך כלל בבנגקוק. עם זאת, תנאי מזג האוויר עשויים להשתנות בהתאם ליעד שלך.

  בממוצע הזמן הטוב ביותר לביקור בתאילנד הוא בינואר, פברואר ודצמבר עם מזג אוויר מושלם בדרך כלל בבנגקוק. החודשים הגרועים ביותר הם אפריל, מאי, אוגוסט, ספטמבר ואוקטובר שיכולים להיות בהם תנאי מזג אוויר גרועים.