צרו קשר לתכנון מסלול ללא עלות, וקבלו לילה חינם במלון!

  צרו קשר לתכנון מסלול ללא עלות, וקבלו לילה חינם במלון!

  מזג אוויר במרץ בתאילנד

  אנשים רבים תוהים מה הם תנאי מזג האוויר בחודש מרץ בתאילנד. האם החודש הזה זמן טוב לנסוע לתאילנד? כדי לענות על השאלה הזו יצרנו דף זה עם כל המידע שאתה צריך.

  איך מזג האוויר בתאילנד במארס?

  מזג האוויר בתאילנד בחודש מרץ נע בין גרוע לנעים בהתאם ליעד.

  בחודש מרץ הטמפרטורות המקסימליות הממוצעות בשעות היום גבוהות מאוד ונעות בין 31°C (88°F) בסונגקלה ל-38°C (100°F) בקנצ'נבורי. טמפרטורות לילה ויום אלו הן ממוצע וימים מסוימים עשויים להיות אפילו חמים יותר. אז תתכוננו והביאו בגדים קלים.

  כמות המשקעים נעה בין כמות המשקעים הנמוכה ב-Mae Sot עם 15 מ"מ (0.6 אינץ') לגשמים לגבוהים ב- Narathiwat עם 119 מ"מ (4.7 אינץ') גשם. באופן כללי זהו גם חודש שטוף שמש עם ממוצע של 269 שעות שמש בבנגקוק במהלך כל החודש.

  אנו מזמינים אותך להסתכל במפה למטה כדי לגלות עוד על תנאי מזג האוויר השונים לכל מיקום בתאילנד.

  יעדים פופולריים בתאילנד

  איך מזג האוויר בחודש מרץ עבור 5 היעדים הפופולריים ביותר בתאילנד?

  מזג אוויר ממוצע בבנגקוק

  בחודש מרץ בבנגקוק יש בדרך כלל טמפרטורות גבוהות מאוד עם טמפרטורות מקסימליות ביום סביב 35°C (94°F), טמפרטורות מינימליות בלילה סביב 26°C (79°F) וכמות גשמים חודשית מתונה. אז בממוצע התנאים לא נעימים באותו חודש.

  מזג אוויר ממוצע בצ'אנג מאי

  בחודש מרץ יש בצ'אנג מאי בדרך כלל טמפרטורות גבוהות מאוד עם טמפרטורות מקסימליות ביום סביב 35°C (95°F), טמפרטורות מינימליות בלילה סביב 20°C (67°F) וכמות גשמים חודשית נמוכה. אז בממוצע התנאים נסבלים באותו חודש.

  מזג אוויר ממוצע בפאטונג ביץ'

  בחודש מרץ בחוף פאטונג יש בדרך כלל טמפרטורות גבוהות מאוד עם טמפרטורות מקסימליות בשעות היום סביב 34°C (93°F), טמפרטורות מינימליות בלילה סביב 24°C (75°F) וכמות גשמים חודשית מתונה. אז בממוצע התנאים נסבלים באותו חודש.

  מזג אוויר ממוצע בהואה הין

  בחודש מרץ יש בהואה הין טמפרטורות גבוהות מאוד עם טמפרטורות מקסימליות בשעות היום בסביבות 32°C (90°F), טמפרטורות מינימליות בלילה סביב 25°C (76°F) וכמות גשמים חודשית מתונה. אז בממוצע התנאים נעימים באותו חודש.

  מזג אוויר ממוצע בפטאיה דרום

  בחודש מרץ יש בפאטאיה דרום בדרך כלל טמפרטורות גבוהות מאוד עם טמפרטורות מקסימליות ביום סביב 32°C (90°F), טמפרטורות מינימליות בלילה סביב 26°C (78°F) וכמות גשמים חודשית מתונה. אז בממוצע התנאים נעימים באותו חודש.

  האם מרץ הוא הזמן הטוב ביותר לנסוע לתאילנד?

  לדעתנו מרץ הוא לא הזמן הטוב ביותר לבקר בתאילנד עם מזג אוויר לא נעים בדרך כלל בבנגקוק.

  בממוצע הזמן הטוב ביותר לביקור בתאילנד הוא בינואר, פברואר ודצמבר עם מזג אוויר מושלם בדרך כלל בבנגקוק. החודשים הגרועים ביותר הם אפריל, מאי, אוגוסט, ספטמבר ואוקטובר שיכולים להיות בהם תנאי מזג אוויר גרועים.