צרו קשר לתכנון מסלול ללא עלות, וקבלו לילה חינם במלון!

  צרו קשר לתכנון מסלול ללא עלות, וקבלו לילה חינם במלון!

  מזג האוויר בפברואר בתאילנד

  אנשים רבים תוהים מה הם תנאי מזג האוויר בפברואר בתאילנד. האם זה זמן טוב לנסוע לתאילנד? כדי לענות על השאלה הזו יצרנו דף זה עם כל המידע.

  מהו מזג האוויר בפברואר בתאילנד?

  פברואר הוא זמן מצויין לביקור בתאילנד. זוהי אינה העונה הגשומה וגם לא העונה החמה ביותר, ככה שזהו בין החודשים הטובים ביותר לטיול בתאילנד.

  צ'אנג מאי, צ'אנג ראי וחלק גדול מצפון תאילנד צפויים להיות קרירים ויבשים, עם סיכוי קטן לגשם (טמפ' ממוצעת: 22-25 מעלות צלזיוס). תנאי מזג אוויר נוחים אלה הופכים את פברואר לחודש אידיאלי עבור פעילויות החוץ שהצפון כל כך ידוע בהן ומספקים הפסקה מבורכת מהחום הדרומי יותר.

  בדרום תאילנד יש מזג אוויר יבש ושמשי, עם שפע של שמיים כחולים וסיכוי קטן לגשם. ניתן לצפות לטמפרטורות יומיות ממוצעות של 26-31 מעלות צלזיוס. האיים Koh Chang & Koh Kood (בצד המזרחי של מפרץ תאילנד) עשויים לחוות מטר גשם מדי פעם, אבל אין סיבה שלא לבקר בהם בתקופה זאת היות שהם קצרים ברובם.
  תנאי צלילה נוחים בחוף המערבי סביב פוקט, קאו לאק וקראבי, עם ראות טובה מתחת למים וטמפרטורות מים סביב 27 מעלות צלזיוס.

  יעדים פופולריים בתאילנד

  מהו מזג האוויר בפברואר עבור 5 היעדים הפופולריים ביותר בתאילנד?

  מזג אוויר ממוצע בבנגקוק

  בפברואר יש בבנגקוק  בדרך כלל טמפרטורות גבוהות מאוד ולחות גבוהה עם טמפרטורות מקסימליות בשעות היום סביב 33°C , טמפרטורות מינימום בלילה סביב 25°C וכמות גשמים חודשית נמוכה. אז בממוצע התנאים מושלמים באותו חודש.

  מזג אוויר ממוצע בצ'אנג מאי

  בפברואר בצ'אנג מאי יש בדרך כלל טמפרטורות גבוהות אך אלו ימים קרירים ויבשים המושלמים לבילויים בחוץ. עם טמפרטורות מקסימליות בשעות היום סביב 30°C (91°F), טמפרטורות מינימום בלילה סביב 16°C (61°F) וכמות גשמים חודשית נמוכה. אז בממוצע התנאים מושלמים באותו חודש.

  מזג אוויר ממוצע בפאטונג ביץ'

  בפברואר בחוף פאטונג יש בדרך כלל טמפרטורות גבוהות מאוד עם טמפרטורות מקסימליות ביום סביב 34°C (93°F), טמפרטורות מינימליות בלילה סביב 24°C (75°F) וכמות גשמים חודשית נמוכהאז בממוצע התנאים נעימים באותו חודש.

  מזג אוויר ממוצע בהואה הין

  בפברואר יש בדרך כלל בהואה הין טמפרטורות גבוהות עם טמפרטורות מקסימליות בשעות היום סביב 31°C (88°F), טמפרטורות מינימליות בלילה סביב 23°C (73°F) וכמות גשמים חודשית נמוכה. אז התנאים מושלמים באותו חודש.

  מזג אוויר ממוצע בפטאיה דרום

  בפברואר פטאיה דרום יש בדרך כלל טמפרטורות גבוהות מאוד עם טמפרטורות מקסימליות ביום סביב 31 מעלות צלזיוס (88 מעלות צלזיוס), טמפרטורות מינימליות בלילה סביב 25 מעלות צלזיוס (76 מעלות פרנהייט) וכמות גשמים חודשית נמוכהאז בממוצע התנאים מושלמים באותו חודש.

  האם פברואר הוא הזמן הטוב ביותר לנסוע לתאילנד?

  לדעתנו פברואר הוא אחד הזמנים הטובים ביותר לבקר בתאילנד עם מזג אוויר מושלם בדרך כלל בבנגקוק. עם זאת, תנאי מזג האוויר עשויים להשתנות בהתאם ליעד שלך.

  בממוצע הזמן הטוב ביותר לביקור בתאילנד הוא בינואר, פברואר ודצמבר עם מזג אוויר מושלם בדרך כלל בבנגקוק. החודשים הגרועים ביותר הם אפריל, מאי, אוגוסט, ספטמבר ואוקטובר שיכולים להיות בהם תנאי מזג אוויר מגבילים ולא נעימים.