צרו קשר לתכנון מסלול ללא עלות, וקבלו לילה חינם במלון!

  צרו קשר לתכנון מסלול ללא עלות, וקבלו לילה חינם במלון!

  האייים הטובים ביותר לצלילה ושנורקלינג בתאילנד

  תאילנד היא גן עדן לחובבי הצלילה והשנורקלינג, עם חופים לבנים, מים צלולים ושפע של חיים תת-ימיים מרהיבים. אם אתם מחפשים את המקומות הטובים ביותר לצלילה ושנורקלינג בתאילנד, הגעתם למקום הנכון. במאמר זה נסקור את האיים המובילים בהם תוכלו לחוות את העולם התת-ימי המדהים של תאילנד.

  קו טאו (Ko Tao)

  קו טאו, הידוע גם בשם "אי הצבים", הוא אחד היעדים הפופולריים ביותר לצלילה בתאילנד. האי מציע מגוון רחב של אתרי צלילה המתאימים לכל הרמות, החל מצלילה למתחילים ועד לצלילה מתקדמת. בין האתרים המומלצים ניתן למצוא את "צ'אמפון פינקל" (Chumphon Pinnacle) ו-"סאות' ווסט פינקל" (Southwest Pinnacle), בהם תוכלו לראות כרישים, דגים טרופיים צבעוניים ואלמוגים מרהיבים.

  קו פי פי (Ko Phi Phi)

  קו פי פי הוא אחד האיים היפים ביותר בתאילנד, והוא מציע חוויות צלילה ושנורקלינג בלתי נשכחות. האי מציע מגוון רחב של אתרי צלילה, כולל "שארק פוינט" (Shark Point) ו-"הינ דאנג" (Hin Daeng), בהם תוכלו לראות כרישים, מנטות ודגים טרופיים מרהיבים. בנוסף, תוכלו ליהנות משנורקלינג במפרץ מאיה (Maya Bay), המפורסם בזכות הסרט "החוף".

  קו לנטה (Ko Lanta)

  קו לנטה הוא אי שקט ורגוע המציע חוויות צלילה ושנורקלינג מרהיבות. האי מציע מגוון רחב של אתרי צלילה, כולל "הינ מואנג" (Hin Muang) ו-"קו האה" (Ko Haa), בהם תוכלו לראות מנטות, כרישים ודגים טרופיים צבעוניים. בנוסף, תוכלו ליהנות משנורקלינג במפרץ באק באק (Bak Bak Bay), המפורסם בזכות המים הצלולים והאלמוגים המרהיבים.

  קו סמוי (Ko Samui)

  קו סמוי הוא אחד האיים הפופולריים ביותר בתאילנד, והוא מציע חוויות צלילה ושנורקלינג מרהיבות. האי מציע מגוון רחב של אתרי צלילה, כולל "סייל רוק" (Sail Rock) ו-"אנג טונג מרין פארק" (Ang Thong Marine Park), בהם תוכלו לראות כרישים, מנטות ודגים טרופיים צבעוניים. בנוסף, תוכלו ליהנות משנורקלינג במפרץ צ'אוונג (Chaweng Bay), המפורסם בזכות המים הצלולים והאלמוגים המרהיבים.

  קו צ'אנג (Ko Chang)

  קו צ'אנג הוא אי גדול ומגוון המציע חוויות צלילה ושנורקלינג מרהיבות. האי מציע מגוון רחב של אתרי צלילה, כולל "הינ לוק באט" (Hin Luk Bat) ו-"הינ ראפ" (Hin Rap), בהם תוכלו לראות כרישים, מנטות ודגים טרופיים צבעוניים. בנוסף, תוכלו ליהנות משנורקלינג במפרץ לונלי (Lonely Bay), המפורסם בזכות המים הצלולים והאלמוגים המרהיבים.

  קו פאנגן (Ko Pha Ngan)

  קו פאנגן הוא אי מפורסם בזכות מסיבות הפול מון, אך הוא מציע גם חוויות צלילה ושנורקלינג מרהיבות. האי מציע מגוון רחב של אתרי צלילה, כולל "סייל רוק" (Sail Rock) ו-"הינ באי" (Hin Bai), בהם תוכלו לראות כרישים, מנטות ודגים טרופיים צבעוניים. בנוסף, תוכלו ליהנות משנורקלינג במפרץ האד (Haad Bay), המפורסם בזכות המים הצלולים והאלמוגים המרהיבים.

  קו סורין (Ko Surin)

  קו סורין הוא אי מרוחק ומבודד המציע חוויות צלילה ושנורקלינג מרהיבות. האי מציע מגוון רחב של אתרי צלילה, כולל "ריצ'ליו רוק" (Richelieu Rock) ו-"הינ פיפי" (Hin Pipi), בהם תוכלו לראות כרישים, מנטות ודגים טרופיים צבעוניים. בנוסף, תוכלו ליהנות משנורקלינג במפרץ סורין (Surin Bay), המפורסם בזכות המים הצלולים והאלמוגים המרהיבים.

  קו סימילאן (Ko Similan)

  קו סימילאן הוא אחד האיים המפורסמים ביותר בתאילנד לצלילה ושנורקלינג. האי מציע מגוון רחב של אתרי צלילה, כולל "אילפנט הד רוק" (Elephant Head Rock) ו-"הינ פיפי" (Hin Pipi), בהם תוכלו לראות כרישים, מנטות ודגים טרופיים צבעוניים. בנוסף, תוכלו ליהנות משנורקלינג במפרץ סימילאן (Similan Bay), המפורסם בזכות המים הצלולים והאלמוגים המרהיבים.

  קו ליפה (Ko Lipe)

  קו ליפה הוא אי קטן ומקסים המציע חוויות צלילה ושנורקלינג מרהיבות. האי מציע מגוון רחב של אתרי צלילה, כולל "סטון הנג'" (Stonehenge) ו-"הינ נגאם" (Hin Ngam), בהם תוכלו לראות כרישים, מנטות ודגים טרופיים צבעוניים. בנוסף, תוכלו ליהנות משנורקלינג במפרץ פאטאיה (Pattaya Bay), המפורסם בזכות המים הצלולים והאלמוגים המרהיבים.

  קו טארוטאו (Ko Tarutao)

  קו טארוטאו הוא אי מרוחק ומבודד המציע חוויות צלילה ושנורקלינג מרהיבות. האי מציע מגוון רחב של אתרי צלילה, כולל "הינ נגאם" (Hin Ngam) ו-"הינ פיפי" (Hin Pipi), בהם תוכלו לראות כרישים, מנטות ודגים טרופיים צבעוניים. בנוסף, תוכלו ליהנות משנורקלינג במפרץ טארוטאו (Tarutao Bay), המפורסם בזכות המים הצלולים והאלמוגים המרהיבים.

  תאילנד מציעה מגוון רחב של איים מרהיבים בהם תוכלו לחוות את העולם התת-ימי המדהים שלה. בין אם אתם מחפשים חוויות צלילה מרהיבות או שנורקלינג במים צלולים, תאילנד היא היעד המושלם עבורכם. אז למה אתם מחכים? צרו קשר איתנו היום ותכננו את הטיול הבא שלכם לתאילנד!