צרו קשר לתכנון מסלול ללא עלות, וקבלו לילה חינם במלון!

  צרו קשר לתכנון מסלול ללא עלות, וקבלו לילה חינם במלון!

  הפארק הלאומי קאו יאי


  התמצאות

  אחת הדרכים הטובות ביותר לראות את הפארק היא לשכור רכב או אופנוע בפאק צ'ונג ולהישאר לילה אחד בפארק. אם אין לכם תחבורה משלכם, די קשה להגיע למרכז המידע של הפארק שכן האוטובוס מפאק צ'ונג לוקח אתכם בדרך כלל למשרד הכרטיסים ומרכז הפארק הטבעי נמצא במרחק של כ-10 ק"מ משם. הרבה אנשים בטרמפים ושומרי פארק מוכנים בדרך כלל לקחת כל אחד כל עוד הם מתחייבים לשירותיהם למשך היום.

  יש דרך בודדת דרך הפארק מהצד של Pak Chong לצד של Nakhon Nayok. הדרך אטומה ובמצב טוב לאורך כל הנסיעה של 60 ק"מ, אם כי יש כמה קטעי כביש מפותלים. ישנה הגבלת מהירות של 60 קמ"ש בפארק, וישנן מספר רב של מהמורות מהירות כדי להזכיר לנהגים להאט. בעלי חיים (בעיקר מקוק) צפויים להיתקל בכביש, ולכן מומלץ להיזהר בכל עת. נראה שאין תחנות דלק בפארק.

  לאורך הכביש יש מספר תצפיות בהן ניתן לצלם את הנוף.


  "הזרקור של חיות בר" בשעות הלילה זמין באמצעות משאיות טנדרים בשעות הערב המוקדמות. תצפיות אפשריות של בעלי חיים כוללות צבאים, סבטות, תנשמות לילה, דורבנים, ומדי פעם אפילו פילים ויצורים ליליים אחרים.
  מגדלי תצפית בנונג פאק צ'י או מו סינג. שעות הבוקר המוקדמות היא הזמן הטוב ביותר לצפות בציפורניים הגדולות, הגאור ולפעמים בפילים. הגיבונים פעילים ביותר בשעות הבוקר המוקדמות.
  בערך בשעה 17:30 מושבת עטלפים מקומטת שפתיים (אוכלוסיה מוערכת בכ-2 מיליון עטלפים) יוצאת ממערה 3 ק"מ מחוץ לשער הצפוני כדי להתחיל בהאכלת לילה. העטלפים עפים בתבנית סרט על פני השמים בדרך כלל לכיוון הרוח.
  מופעי שקופיות במרכז המבקרים זמינים בסופי שבוע ובחגים.

  יש למעלה מ-50 ק"מ של מסלולי הליכה. מקל לקשה, שעה עד שלושה ימים. בשבילים על המפה ממרכז המבקרים יהיו רק השבילים הקלים יותר. מפות מגיעות עם הוראות באנגלית. מדריך מומלץ לרוב המסלולים אם לתייר אין ניסיון.
  שירותי קיאקים ורפטינג זמינים בפראצ'ינבורי , בדרום מזרח הרחוק של הפארק.
  טביעת רגל של קלונג פא קאנג-ואנג האו-דינוזאור. טרק בן ארבעה ימים לראות טביעת רגל של דינוזאורים.
  חדרי ישיבות זמינים עם ציוד אורקולי לסמינרים וסדנאות.