צרו קשר לתכנון מסלול ללא עלות, וקבלו לילה חינם במלון!

  צרו קשר לתכנון מסלול ללא עלות, וקבלו לילה חינם במלון!

  צאנג ראי חיי לילה

  מקומות חיי הלילה הטובים ביותר בצ'אנג ראי בשנת 2022 – מה לעשות בלילה

  https://jetbluecheckinforgood.com/chiang-rai-nightlife/

  צ'יאנג ראי ממוקמת בצפון תאילנד ונמצאת במרחק של כ-200 ק"מ מצ'אנג מאי וכ-800 ק"מ מבנגקוק – עיר הבירה. צ'אנג ראי היא עיירה בתאילנד שבה יש כמה יפהפיות נוף מדהימות שתשמחו לחקור. עם זאת, התיירים מתעניינים יותר בחיי הלילה של צ'אנג ראי.

  ברגע שהשמש שוקעת, העיירה הקטנה הזו של צ'אנג ראי הופכת לחיים ותוכלו להרגיש את הקסם של העיר הזו.

  אזורי האטרקציות העיקריים כמו גם מוקדים חמים שהם חלק מחיי הלילה של צ'אנג ראי הם מכון העיסוי של צ'אנג ראי, הברים של צ'אנג ראי, המסעדות, וגם הקניות האינסופיות.

  עם זאת, העיירה די חסרת פניות לתיירים ותוכלו לקבל כמה חוויות יוצאות דופן ולילות בלתי נשכחים, בעודכם בצ'אנג ראי.

  תוכן העניינים

  מקומות חיי הלילה הטובים ביותר לצ'אנג ראי לביקור בשנת 2022 – מה לעשות בלילה

  לצ'אנג ראי יש אפשרויות די מוגבלות במיוחד כשאנחנו מדברים על חיי הלילה בעיר הזו. מלבד  בזאר הלילה של צ'יאנג ראי , כמה ברים כמו גם מכוני עיסוי של צ'אנג ראי העומדים לאורך רחוב ג'ט יוד וכאלה שניתן למצוא במלון וואנגקום ובסביבתו, המבקרים לא ימצאו דבר נוסף לאחר השקיעה.

  במקום כמה פאבים ומועדונים צעקניים, מה שאתה מקבל בצ'אנג ראי הוא חוויה רגועה ואיטית. בהרבה מהברים יש כמה מכשירי טלוויזיה עם מסך גדול שיש להם שידורי ספורט חיים. בכמה ברים יש גם שולחנות ביליארד.

  לעתים רחוקות תקבל את ההזדמנות לחוות מוזיקה חיה? רוב הזמן תצטרכו להסתדר עם אהובי המוזיקה האישיים של בעלי הבר.

  אם אתם מחפשים ברים של A go-go, תוכלו לצאת לטיול קצר לדרך Punyodaya הפרטית השוכנת בצד המזרחי של מגדל השעון, שם תמצאו את ה-Chiang Rai go-go bars.

  אם תטיילו בלילה ברחוב, תבינו שמועדונים וחגיגה עד מאוחר בלילה הם לא גולת הכותרת של העיירה הספציפית הזו. רוב המבקרים מתכוונים לבדוק את בזאר הלילה של צ'יאנג ראי ולטרקלין בגן באוויר הפתוח ולשתות כמה בירות באמצע הקניות שלהם.

  כשאתה מבקר בצ'אנג ראי אין ציפיות גבוהות, אחרת אתה עלול להתאכזב. אתה חייב לזכור שבמקום חיי הלילה, אתה חייב ליהנות מהיופי הטבעי של המקום הזה עם מורשת אמנותית מדהימה.

  היכרות עם שתייה וחיי לילה בצ'אנג ראי

  הג'ט יוד בצ'אנג ראי הוא רצועת שתייה דביקה למדי. אתה יכול למצוא הרבה ברים תאילנדים עם כמה מהם עם מוזיקה חיה, ברחובות הקרובים ל-The Jet Yod. עבור עיר כמו צ'אנג ראי, יש בה הרבה בתי קפה בסגנון מערבי באיכות גבוהה.

  הסיבה לכך היא שחלק מפולי הקפה המשובחים ביותר של תאילנד גדלים באזורים המרוחקים של צ'יאנג ראי.

  • מאפיית BaanChivitMai 

  המאפייה הזו מציעה לא רק קפה שנעשה באמצעות השעועית המקומית, אלא יש גם כמה ארוחות בסגנון מערבי מאוד אותנטי ומתוקים וכריכים בסגנון שוודי.

  הרווחים ממאפייה זו מגיעים ל-BaanChivitMai, שהוא ארגון המנהל בתים כמו גם פרויקטים של חינוך לילדים פגיעים, חולי איידס או יתומים.

  •  קפה פאלמר

  זהו בית קפה מסוגנן אך רגוע המציע שעועית מקומית וגם זרה. יש בו גם מאפייה טובה.